Czemu należałoby korzystać z wypożyczalni aut?

autor:

Moto

Prowadząc własną firmę, z reguły powinniśmy korzystać z transportu samochodowego. Jeżeli działalność opiera się na pracy w obszarze, wozy dla pracowników są niezbędnym przyrządem. Zakup paru samochodów stanowi istotny wydatek dla firmy, nawet jeżeli wydatki będą rozłożone na raty. Poza tym, dochodzą dodatkowe wydatki na ubezpieczenie floty, na przeglądy, na benzynę, na naprawy – trzeba w następstwie tego zastanowić się nad innym rezultatem.

Wypożyczalnia aut ma znamienitą ofertę dla swoich kontrahentów – wolno wynająć jeden, lub ewentualnie parę wozów osobowych na dowolny czas, podpisując odpowiednią umowę – przetestuj wypożyczalnia aut. Dogodne dla klientów są umowy średnioterminowe – od jednego do dwudziestu czterech miesięcy i długoterminowe od trzech do pięciu lat. Wydatek wynajmu uzależniony jest od ilości wozów, planowanego miesięcznego przebiegu kilometrów. Im dłuższy termin – tym lepszą cenę zdobędziemy w wypożyczalni.

Akcesoryjne pozytywy, to stały miesięczny budżet na wydatki związane z eksploatacją wozów – rata najmu oraz koszty benzyny, oraz wymiana auta na inny egzemplarz w przypadku awarii. Pertraktując umowę dotyczącą najmu samochodów dla robotników firmy, musimy nie zapominać, że im dłuższy okres jej trwania, tym korzystniejsza będzie cena najmu.

Lecz nie wyłącznie cena powinna być tym magnesem dla nas. Niewątpliwe są korzyści pieniężne, oto kilka z nich – na okres wynajmu samochodów, mamy wyraźnie wyznaczoną tę pozycję w budżecie jednostki gospodarczej, to oznacza, że przez najbliższe miesiące znamy miesięczną kwotę dotyczącą wydatków połączonych z eksploatacją aut. Po zakończeniu umowy, nie powinniśmy się troskać o to, za jaką kwotę sprzedamy samochody i dlaczego za tak małą. Najzwyczajniej w świecie wypożyczalnia samochodów tym się zajmuje, jako że samochody nie są własnością. Kolejną zaletą jest utrzymanie zdolności kredytowej na wyższym pułapie, jako że nie zaciągnęliśmy jako jednostka gospodarcza kredytu na zakup samochodów. Wypożyczalnia gwarantuje portal internetowy techniczny samochodów, gwarantując jego wysoka jakość, oraz w przypadku awarii samochodu wymieniany jest on na inny, zastępczy egzemplarz. Prócz tego możemy skorzystać w każdej chwili z pomocy technicznego centrum obsługi, które działa w ciągu całej doby.

Dodaj komentarz