Czy e-papierosy to idealna opcja dla stereotypowych papierosów?

autor:

Usługi

E-papierosy zdobyły sporą popularność. Palacze przekonują się, iż e-papieros to zabezpieczenie wygody oraz komfortu palenia w każdych wymogach. Mogą zdobyć również Tobie, którzy są palaczami biernymi. Wydaje się, iż e-papierosy to nie wyłącznie tymczasowa moda, lecz oraz pewna zdrowsza alternatywa w stosunku do papierosów sztampowych. Jakie są walory i defekty urządzeń? W głównej mierze e-papieros wygląda nieomalże tak samo jak normalny papieros. Rytuał palenia też zostaje ten sam – nie ma jednak dymu, jaki wolno by strzepywać, nie ma też szkodliwego dymu. To fundamentalny pozytyw elektronicznych papierosów – nie wytwarzają one rakotwórczego dymu, dlatego można je palić w w rzeczywistości każdym miejscu (również w miejscach publicznych).

To właśnie dzięki temu otoczenie oraz nasi najbliżsi nie muszą cierpieć z tego powodu, że palimy. Papieros elektroniczny jest droższy, jednak to wydatek pojedynczy – potem kupuje się wyłącznie liquidy, skutkiem tego koszt „eksploatacji” jest mnóstwo niższy – przetestuj akcesoria do e papierosa. Na dodatek wkłady mogą być smakowe, w takim razie jesteśmy w stanie sobie palenie urozmaicić. Palimy kiedy chcemy i gdzie pragniemy – zimą nie jesteśmy przymuszeni na wychodzenia na dwór czy na balkon – nasze palenie nikomu bowiem przeszkadzać nie będzie. Jakie są wady sprzętu?

Przede wszystkim elektroniczny papieros potrzebuje ładowania oraz to regularnego. Kiedy wyjdziemy w domu, nie jesteśmy w stanie sobie zakupić kolejnej paczki w kiosku, tak jak w przypadku papierosów standarowych. Urządzenie i powiązane z nim akcesoria należy też co jakikolwiek czas czyścić. Pomimo to, opłaca się – nasze włosy nie śmierdzą, skóra się nie psuje, a ubrania nie są przesiąknięte niemiłych zapachem. E-papierosy są w następstwie tego zdrowsze! Dla tych, którzy pragną palenie rzucić to okazja, aby zacząć się odzwyczajać od nikotyny… W niektórych miejscach najzwyczajniej w świecie nie wypada palić oraz wypada mieć świadomość, iż zawsze będzie to błędnie odbierane. E-papierosy nie pozostaną zapewne zabronione, ale ich miłośnicy powinny spodziewać się bariery dostępu do artykułów oraz zakazów e-palenia w niektórych miejscach.

Dodaj komentarz