Druk wielkoformatowy wykonywany perfekcyjnie w drukarni MAAG 24

autor:

Reklama

Druk wielkoformatowy wykonywany doskonale w drukarni MAAG 24 powoduje, że drukarnia ta jest nad wyraz rozpoznawalna. Tradycyjna reklama w formie drukowanej dalej ma zalety. Można ją bowiem dostosować do wielu branż i do różnych możliwości finansowych. Kiedy ktoś chce przekazem reklamowym zwracać uwagę na swoją działalność, to powinien decydować się na wydruki wielkoformatowe wykonane na wymiar. Są one zawsze uzupełnione atrakcyjnymi zdjęciami i dlatego zaprezentują się perfekcyjnie.

Plakaty wydrukowane są w każdej wielkości, a szerokość wstęgi papieru to aż 125 cm. Mogą zostać zabezpieczane folią matową albo połyskującą. Jeżeli ktoś nie ma własnego konceptu, to może zlecić go działowi graficznemu z MAAG 24.

Zleceniodawcy często zdecydowani są na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, ponieważ może kojarzyć się on z prestiżem. Opcja zamawiania projektu i wydruku w jednym punkcie to coś cenionego. Wszystkie osoby, którym zależy na tym, żeby otrzymać wielkoformatową reklamę w wersji klasycznej powinny zgłaszać się do takiej drukarni. Poza tym, mogą w tym miejscu zlecać wykonanie innych wyrobów jakimi są banery reklamowe i w rezultacie realizować kompletną kampanię promocyjną. Cała oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na witrynie można zobaczyć dostępne wykonania i nabrać przekonania, że opłaca się powierzyć własną kampanię. Eksperci przyjmą projekt do realizacji, początkowo upewniając się, że jest on odpowiedni pod względem wymagań wydruku. Znaczenie mają formaty grafik oraz treść. Jeżeli okaże się, że projekt może być wydrukowany, to zlecenie zostanie zrealizowane. Przygotowane będą: grafika, teksty albo zdjęcia. Każdy produkt jest dokładnie opisany. Klienci mogą się zaznajomić z tymczasowymi realizacjami.

Dodaj komentarz