Fale i skręt – fryzura, która odmładza

autor:

Zdrowie & Uroda

Dwa kucyki zataczają koło w świadomości kobiecej. Najpierw łączone są z niefrasobliwością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najchętniej na trzepaku czy też przy grze w klasy lub skokach w gumę. W wieku dojrzewania wybitnie ochoczo się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Odbierając się kucyków dajemy znać o swej dojrzałości.

Prędzej czy następnie zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam posiadać sentyment również do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to dobre, a oryginalne mody i pomysły jedynie bazują na tych przetestowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma okazję z wiekiem nawet coraz to większy.

W następstwie tego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na kolosalny come back tej wypróbowanej fryzury – polecamy odmładzające fryzury dla 40 latki. Żeby nie była ona śmieszna, konieczna jest dbałość o detale. Aby dołączyć jej trochę powagi i drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. To właśnie dzięki temu włosy będą zwichrowane oraz niesforne. Po zrobieniu równego przedziałka zbierzmy je w dwa idealne kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki. Wynik dzikiej chłopczycy pewny, jednakowo jak zainteresowanie płci przeciwnej, jacy to zestawienie lubią w największym stopniu.

Wydaje się, iż na pewnym etapie stworzonego przez nas życia szkolny warkocz odchodzi na porządne w zapomnienie. Nic znacznie bardziej błędnego, o czym można się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Często okazuje się, iż nie ma znacznie bardziej ponadczasowej fryzury, niż nieśmiertelny warkocz. Można go nosić na tysiące sposobów i różnorako ozdabiać. Bez względu od tego, czy będzie to kłos, czy francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco oraz pociągająco. Niewątpliwie aktualne trendy lansują w większości wypadków bardziej zwichrowaną jego formę.

Kluczową poradą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, dzięki temu będzie on znacznie bardziej błyszczący i lepiej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na swobodne opadanie, mierzwienie i najogólniej powiadając życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe wykonanie lekkiego nieładu w tej partii. Należałoby trzymać się także zasady, że im luźniej, tym lepiej. Ostateczny wynik powinien robić wrażenie eleganckiego, jednakowoż też niewinnego, odrobinę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wyraźnie zapewnione.

Dodaj komentarz