Turystyczna Sieć Współpracy – klaster „SUWALSZCZYZNA-MAZURY”
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Twórczość Ludowa
Rękodzieło i Tradycje
Przystanki Kulinarne
Jaćwingowie
Multimedia
Mazury

 
 


eAzymut
Strona Główna »  Noclegi »  Agroturystyka »  Farma Mazurska - Masurenhof

Farma Mazurska - Masurenhof

Farma Mazurska - Masurenhof

Farma Mazurska – Masurenhof zaprasza serdecznie na wypoczynek wśród pagórków, jezior i lasów. Nasze gospodarstwo jest doskonałym miejscem dla ludzi kochających przyrodę – oaza ciszy i spokoju, bezpośredni kontakt z naturą, a także znakomita baza do wycieczek rowerowych i pieszych oraz zwiedzania ciekawych zabytków, miejsc widokowych jak również korzystania z bogatej oferty rozrywkowo- kulturalnej miasta Ełku.

Budynki przeznaczone dla naszych gości pochodzą sprzed stu lat, to typowa zabudowa przedwojenna. W starej stajni stworzyliśmy jadalnię, salę weselną z tarasem, łazienki oraz wygodne pokoje gościnne.

Siedlisko jest pięknie położone wśród zieleni, naturalnych łąk, na uboczu, w pobliżu lasu i w odległości 2 km od jeziora Mącze.

Na terenie posesji znajduje się miejsce do grillowania, na ognisko, ogród warzywny. Gospodarstwo jest przyjazne dzieciom, bezpieczne, z dala od dróg przejazdowych.

Wyżywienie: całodzienne, domowe posiłki z naturalnych produktów, urozmaicane i dostosowane do życzenia naszych gości.

Atrakcje: wycieczki rowerowe (sprzęt dostępny w gospodarstwie), zbieranie grzybów, poznawanie zwierząt gospodarskich. Żyją u nas krowy, konie, owce, kozy, gęsi, kaczki, kury i inne zwierzęta domowe.

Na terenie gospodarstwa (45 ha) można też rozstawiać namioty. Zapraszamy do nas również z własnymi zwierzętami.

Farma Mazurska - Masurenhof
Szarejki 14, 19-300 Ełk
tel.: 87 619 77 05

info@masurenhof.info
www.masurenhof.info 

 

  Strony internetowe ONAVI