Funkcjonalne i stylowe ławy z funkcją rozkładania

autor:

Dom & Ogród

Funkcjonalne oraz stylowe ławy z funkcją rozkładania wykonuje marka MATO design z najwyższej jakości surowców. Ławy rozkładane w wysokim połysku doskonale podkreślą styl wnętrza, w jakim będą umieszczone. Nie mają dużych rozmiarów, wobec czego można je wykorzystać w pomieszczeniach nieco mniejszych. Można je z kolei rozkładać, gdy przyjdą do nas znajomi.

Funkcjonalne meble jakimi są stoły wysoki połysk standardowo mogą w takim razie spełnić rolę stolika kawowego, a podczas spotkania ze znajomymi lub na mniejszych uroczystościach w domu dają opcję rozłożenia blatu, aby zyskać stuprocentowy komfort. Ławy rozłożone z podanej oferty uchodzą za elementy umeblowania uniwersalne. Z jednej strony, o ile ktoś ma dużą przestrzeń ze względu na salon połączony z kuchnią, staną się praktycznym elementem umeblowania w centrum pokoju dziennego. Z drugiej, w przypadku małej powierzchni ława rozłożona okaże się praktycznym elementem umeblowania. Nie będzie zajmować sporo miejsca, a może przydać się wtedy, gdy będzie potrzeba wykorzystania większego blatu. Jaśniejsze wybarwienie ław powoduje, że bez trudności wpasują się one do wszystkich wnętrz. Zwłaszcza natomiast sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w odwołaniu do designu skandynawskiego.

Szczególną uwagę w zaprezentowanych ławach zwraca wysoki połysk, jako efekt wykonania z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat każdej ławy uposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, ułatwiające jego rozłożenie. Jako, że wkładka wydłużająca umieszczona jest pod blatem stołu, zwykle salon będzie prezentować się estetycznie. Na stronie MATO design można zaznajomić się z: wymiarami, opisem, kolorystyką, jak i szczegółami odnoszącymi się do zakupu wskazanych elementów umeblowania. Poza ławą, dobrze będzie też sprawdzić stoliki kawowe podanej marki. Dostępne są one w długości blatów od dziewięćdziesięciu do stu dwudziestu centymetrów oraz mają różne wysokości. Znaczy to, że kupujący ławę dostosuje ją do konkretnych pomieszczeń oraz do własnych upodobań.

Dodaj komentarz