Jak zadbać o cerę? Zabiegi odmładzające dla każdej damy

autor:

Zdrowie & Uroda

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jakie doskonale oddziałują na stan skóry przeprowadzane są w Centrum Estetica przez doświadczonych kosmetologów i dermatologów. Pacjentki uzyskują także gwarancję, że wszystko będzie zrobione przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Do zabiegów takich wliczają się między innymi dermapen wrocław o jakich realizacji pacjent jest poinformowany już w czasie pierwszej konsultacji. W znajdującej się we Wrocławiu klinice realizowane jest zamykanie naczynek nowoczesną metodą VeinWave.

Urządzenie to świetnie usunie zauważalne, pęknięte lub rozszerzone naczynka. Co znaczące, efekty są bezpieczne, natychmiastowe oraz utrzymują się przez długi czas. Naczynka mogą zostać usuwane z twarzy, nóg, ramion, jak i pozostałych części ciała. VeinWave wykorzystuje proces termokoagulacji, czyli dostarczenia optymalnej dawki energii o wysokiej częstotliwości. W efekcie, naczynia krwionośne podgrzewają się, zamykają i znikają. Zabieg trwa mniej więcej kwadrans. Natomiast, zabieg mezoterapii igłowej bazuje na bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę niewielkich dawek specjalnie opracowanych sterylnych koktajli przeciwstarzeniowych, zestaw witamin, mieszanek na podstawie medycznego kwasu hialuronowego.

Zawartość mieszanki uzależniona jest w każdym przypadku od wymagań danego pacjenta. Specjalne mikroigły podawane w skórę rozbudzają naturalne procesy regeneracji, rewitalizują ją, odmładzają oraz nawilżają. Liczba wykonanych zabiegów mezoterapii igłowej uzależniona jest od stanu skóry pacjenta. Pacjenci z bliznami potrądzikowymi, poszerzonymi porami, przebarwieniami, rozstępami mogą zrobić użytek z Dermapenu, nowocześnie opracowanego urządzenia jaki stymuluje procesy metaboliczne, odnowę oraz produkowanie kolagenu. Dermapen pomocny jest w przypadkach takich jak: likwidowanie przebarwień, redukcja blizn potrądzikowych oraz po oparzeniach, redukcja rozstępów, poprawa elastyczności skóry, zauważalne odmłodzenie skóry, leczenie łysienia, stymulacja produkowania kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Dodaj komentarz