Kiedy brak pomysłu na dekorację pokoju potomka – wybierz fototapetę

autor:

Dom & Ogród

Jakikolwiek rodzic pragnie własnemu dziecku nieba uchylić oraz robi wszystko by jego pociecha była najszczęśliwsza na świecie i czuła się fenomenalna. Zadłużamy się, pracujemy ponad siły, czynimy wszystko w biegu, by stworzonym przez nas dzieciom niczego nie brakowało. Tak mało czasu zostaje w owym czasie dla siebie nawzajem. Warto zatem celebrować razem spędzone chwile, skoro jest ich tak niedużo. Imponującym sposobem na zatrzymanie ładnych momentów są zdjęcia, które umieszczamy w ramkach oraz wieszamy na ścianach. Jakkolwiek jeszcze bardziej lotnym sposobem są fototapety dla dzieci.

Taka fototapeta może przedstawiać cokolwiek sobie zażyczymy, ładny uśmiech z podróży wakacyjnej, błyskotliwy krajobraz z stworzonym przez nas dzieciakiem na pierwszym planie czy ulubiony miś prowadzonej przez nas córeczki. Dosłownie wszystko co nam przyjdzie do głowy możemy umieścić na takiej wizualizacji. Dzieci kiedy tak właściwie przeżywają fascynację jakąś osobą czy zagadnieniem, robią to na 100%, bez jakiejkolwiek krytyki. Wtedy taka fototapeta będzie inteligentnym rozwiązaniem kłopotów oraz pozwoli rodzicom na zmianę klimatu pokoju jednym posunięciem.

Aranżowanie pokoju dziecięcego to jedna z przyjemniejszych chwil dla każdego rodzica – więcej na https://wnetrzadladzieci.com/. Pudrowy róż u dziewczynki oraz błękit u chłopca to już banalne rozwiązania, chociaż jak się okazuje, dalej tuzinkowe dla większości dziecięcych kącików. Jakkolwiek dekoratorzy prześcigają się w oryginalnych pomysłach na urozmaicenie przestrzeni. Można ścianę pomalować, obkleić naklejkami bądź po prostu zaczekać aż dziecko samo weźmie do rączki kredki oraz na ścianie umieści próbkę własnych umiejętności malarskich.

Nową metodą ożywienia dziecięcego pokoju są fototapety dla dzieci, które przykleić wolno zarówno na ścianie jak i na meblach. Wolno zażyczyć sobie żeby na tapecie znalazła się buzia stworzonego przez nas roześmianego dzieciaka, zdjęcie z jakiegoś ważnego wydarzenia, jakiś ulubiony krajobraz czy ulubiona postać z kreskówki. Krótko mówiąc- cokolwiek sobie wymyślą rodzice lub też dziecko. Takie rozwiązanie jest nie tylko interesujące lecz w głównej mierze oryginalne i indywidualnie dostosowanie do naszego dziecka i klimatu domu. Na domiar tego jedna ściana wypełniona taka fototapetą wystarcza by zmienić klimat pokoju.

Dodaj komentarz