Kompleksowa oferta firmy TonDruk w zakresie wynajmu drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych

autor:

Usługi

Wynajmowanie drukarek i kserokopiarek dla firm jest przedmiotem propozycji usług marki TonDruk. Każdy z klientów może oczekiwać, że wszystko zostanie dostosowane do jego oczekiwań. Abstrahując od tego, czy ktoś będzie chciał wynająć drukarkę, urządzenie wielofunkcyjne albo kserokopiarkę, może liczyć na korzystne dla siebie warunków.

Usługa podliczona jest na podstawie raportów, czyli wglądu do statystyk drukowanych stron. Można też oczekiwać na wsparcie pracowników, od przygotowania oferty przez zainstalowanie urządzenia aż po serwis. Jeżeli komuś zależy na tym, aby nie kupować osprzętu i musi zaoszczędzić, to dzierżawa drukarek jest stworzony dla niego. Nie ponosi się wówczas kosztów nabywania urządzenia, materiałów do wykorzystania i serwisu.

Innowacyjne drukarki i kserokopiarki w niskich abonamentach są sprawne, dlatego można spodziewać się, że jakość wydruków będzie bardzo dobra. Z uwagi na to, że wszystkim pracownikom można będzie dać upoważnienia, uzyska się dostęp nad wszystkimi wydrukami firmowymi. TonDruk na rynku wynajmu urządzeń wielofunkcyjnych biurowych działa już prawie od 20 lat. Dlatego można spodziewać się, że świadczone w tym punkcie usługi będą na wysokim poziomie. Specjaliści z firmy dopasują dla właściciela firmy wypożyczającego sprzęt optymalne propozycje.

Oszczędności można będzie odczuwać już po pierwszym miesiącu użytkowania. Wszechstronna obsługa, odnosząca się do osprzętu drukującego jest w tym punkcie wzorowa. Pochodząca z Katowic marka dostarcza rozwiązań dla klientów z całego kraju. W ramach funkcjonowania TonDruk bierze się pod uwagę: kompletną dyspozycyjność dla zleceniodawców, sprawną realizację świadczeń, proponowanie wysokiej jakości sprzętu. Dostarczenie materiałów oraz urządzeń drukujących to nie jedyne, z czego można w tym miejscu skorzystać. Udostępnione są również: dzierżawa oraz naprawa wypożyczanych sprzętów. Wszystko omawia się personalnie z klientami.

Dodaj komentarz