Łatwa w obsłudze dla internautów struktura sklepu www Bamboli

autor:

Dom & Ogród

Kategorie produktów umieszczonych w sklepie online Bamboli pozwolą uporządkować tak duży asortyment i od pierwszych chwil ukazują, że ma się kontakt ze sklepem renomowanym. Zamieszczenie towarów w działach jest pomocą dla opiekunów, jacy chcą coś zakupić.

Tym bardziej, że wszystkie działy są precyzyjnie nazwane. Poszczególne kategorie mają także podkategorie, żeby móc jeszcze dokładniej wybrać produkty takie jak matrioszki dla swojego dziecka. Katalog produktów rozdzielony jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Działy określone są wobec tego tak, by od początku można było wiedzieć, co kupi się, gdy zajrzy się do danego działu. Produkty dla niemowląt rozdzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, a także do higieny i pielęgnacji. Akcesoria dla dzieci w Bamboli podzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Obszerna kategoria zabawki i sport obejmuje: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Kategoria ubranka i akcesoria obejmuje: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.

Dodaj komentarz