Logo, które doskonale zareklamuje wybrany interes

autor:

Reklama

Opcja zamawiania witryny internetowej w firmie TwojeLogo to opcja, z jakiej korzysta sporo klientów. Wiedzą oni, że jeśli decydują się na taką usługę, otrzymają stronę perfekcyjną pod względem technicznym, jak i oryginalną. Na pewno więc wyróżniają się w porównaniu z konkurencją, co aktualnie ma duże znaczenie.

Klienci zdecydowani na zamówienie strony www w pakiecie dostają: szablon graficzny do wyboru, wybór kolorystyki i czcionek, dostosowanie strony do urządzeń mobilnych. W cenie zleceniodawcy otrzymują też 5 podstron, a domenę przez pierwszy rok mają za darmo. Edytowanie strony ułatwi dedykowany system CMS. Dla klientów udostępnione także jest bez przerwy wsparcie techniczne. Zamówić można stronę w wersji ogólnej albo sklep www.

Abstrahując od typu strony, będzie ona świetnie zoptymalizowana pod roboty wyszukiwarek internetowych. Jej ładowanie będzie płynne. Szkic witryny ukierunkowany jest na wrażenia użytkowników, a więc strona będzie o wiele lepiej odebrana. Klienci mogą w dowolny sposób zmodyfikować treści, co również jest znaczące. Jeżeli pojawią się takie wymagania, specjaliści przygotują też profil w mediach społecznościowych. Doświadczeni programiści oraz graficy dbają o witrynę kompleksowo.

TwojeLogo można także zlecić witryna firmowa i mieć gwarancję, że będzie prezentowało się ono doskonale i będzie najlepszą wizytówką. TwojeLogo pomoże wszystkim firmom stworzyć spójny wizerunek. Usługa realizowana jest w zakresie pakietów. Są one scharakteryzowane na stronie. To pakiety: Silver, Premium oraz Gold. Specjaliści z TwojeLogo rekomendują pakiet Silver dla przedsiębiorstw, które zaczynają prowadzić działalność. Pakiet Premium to pakiet dla klientów wymagających.

Natomiast, pakiet Gold jest często wybierany. W skład pakietu Silver zaliczają się: trzy indywidualne propozycje logo, gwarancja wysokiej jakości usług, wykonanie w 3 doby, pełna wizualizacja 3D, wykonanie wektorowego logo i znaku wodnego oraz projekt wizytówki. Pakiet Premium to sześć spersonalizowanych projektów, a Pakiet Gold to pięć projektów.

Dodaj komentarz