Miej własny styl – sprawdź, kto Tobie pomoże

autor:

Moda

Przebywamy w czasach, w których z jakiejkolwiek kwestii zasypywani jesteśmy przeróżnego typu programami oraz magazynami o modzie. Powszechnej sławy architekci radzą nam, w jaki sposób powinniśmy się ubierać, jakie barwy ze sobą łączyć, aby nosić się modnie w nadchodzącym sezonie. Niemniej jednak nie każdy podąża za powszechnymi nurtami, tłumacząc się tym, że pragnie mieć swój własny styl oraz nikt nie będzie mu niczego narzucać.

Za nic ma rady najbardziej legendarnych projektantów czy innych specjalistów od mody. Chce być na przekór modowym trendom i nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest bardzo istotne i nie musimy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach. Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w spodniach-rurkach, obcisłej bluzce lub jaskrawym golfie. Powinniśmy potrafić wybrać optymalne dla nas kroje, z mnóstwa dostępnych na rynku fasonów.

Uparte podążanie za światowymi, aktualnymi trendami modowymi jest oznaką snobizmu i może się dla nas niepoprawnie skończyć, gdy za wszelką cenę będziemy pragnęli założyć na siebie coś, w czym tak naprawdę wyglądamy potwornie, jednakowoż cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Pamiętajmy, że najistotniejsze jest bycie oryginalnym, a nie ślepe podążanie za modą. Należałoby jest odszukać swój własny, niesztampowy styl. Nie od dzisiaj wiadomo, że to panie przywiązują większą uwagę do spraw powiązanych z modą. Jak w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dosyć karkołomna.

Zdecydowana większość panów w ogóle nie interesuję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko i nie zastanawiają się nad tym, czy odpowiednio wyglądają akurat w tego typu spodniach czy koszuli. Spędzają niezmiernie mało czasu w sklepach, nie uwielbiają przymierzać ubrań. Najchętniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku i kupili tam wszelkie niebezużyteczne im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą kolorów. Po więcej rad serdecznie zapraszamy na stronę Stylistka – Tatiana Szczęch – to znakomity wybór dla każdego.

Dodaj komentarz