Najlepsze ozdoby sali ślubnej

autor:

Rozrywka

Każda para młoda wybierając salę na wyprawienie swojego wesela powinna zwrócić szczególną uwagę na parę detalów. Jednym z nich jest parking dla gości. Nie taktowne by było aby goście sami poszukiwali sobie miejsca parkingowego i żeby należy było z tego powodu długo na nich czekać. Następną sprawą jest to, iż należy zwrócić uwagę na to czy dana sala jest wyposażona w ogrzewanie i klimatyzację. Wszystko jest uzależnione od tego kiedy tak właściwie ma się odbyć uroczystości weselne.

Jeśli w zimę to z pewnością nie będzie to milo wzmiankowane wesele jeśli goście będą marzli, a w lato że będą się przesadnie pocili lub byłoby im nad zwyczaj duszno – sprawdź więcej porad na Udanewesele.pl – portal ślubny. Następną rzeczą na jaką powinni zwrócić szczególną uwagę nowożeńcy jest to czy dana sala ma wyznaczone miejsce do palenia papierosów.

Generalnie wiadomo że w salach weselnych nie wolno palić jednakże powinniśmy wziąć pod uwagę to że nie wszyscy z naszych gości nie palą. Sale ślubne starają się spełniać tą potrzebę gości i zazwyczaj maja wyznaczone właściwe miejsce na palarnię. Niemniej jednak warto o to spytać, by się nie okazało, że nasi goście na przysłowiowego dymka musieli wychodzić przed lokal w deszcz.

Kolejną dosyć ważną rzeczą jest to czy dana sala ślubna posiada ogród oraz ewentualny mini plac zabaw dla dzieci. Jeśli będziemy zapraszać wyłącznie gości dorosłych to nie ma to znaczenia, jednakże, jeżeli będzie też mnóstwo dzieci to wypadałoby i im zagwarantować rozrywkę. Powinniśmy też ujrzeć czy jest wystarczająco sporo miejsca na tańce, bowiem nie po to robi się wesele by wszyscy siedzieli kompletny wieczór oraz noc tylko po to aby się wszyscy odpowiednio bawili. Jeśli to wszystko mamy już ustalone to czas najwyższy zająć się proponowanym jadłospisem.

Sale ślubne ze względu na swoje doświadczenie w takich potańcówkach mają już ustalone wstępne jadłospisy i warto w tym temacie polegać na wskazówkach menagera, ponieważ szykuje on to nie pierwszy raz. To dziś już można stroić salę i zapraszać gości. Jeśli spełnimy wszelkie podstawowe wymogi to mamy pół sukcesu za sobą reszta zależy już wyłącznie od naszych gości.

Dodaj komentarz