Najważniejsze detale sali weselnej – organizacja imprezy

autor:

Usługi

Każda para młoda wybierając salę na wyprawienie swojego ślubu ma zwrócić uwagę na parę detalów. Jednym z nich jest parking dla gości. Nie stateczne by było żeby goście sami poszukiwali sobie miejsca parkingowego i aby należy było z tego powodu długo na nich wyczekiwać. Następną sprawą jest to, że wypada zwrócić szczególną uwagę na to czy dana sala jest zaopatrzona w ogrzewanie oraz klimatyzację. Wiele jest uzależnione od tego kiedy tak właściwie ma się odbyć wesele. Jeśli w zimę to z pewnością nie będzie to przytulnie wspominane wesele jeżeli goście będą marzli, a w lato że będą się przesadnie pocili albo byłoby im nad zwyczaj duszno.

Następną rzeczą na jaką powinni zwrócić szczególną uwagę nowożeńcy jest to czy dana sala ma określone miejsce do palenia papierosów. Generalnie wiadomo że w salach ślubnych nie można palić jednakże musimy wziąć pod szczególną uwagę to że nie wszyscy z naszych gości nie palą. Sale weselne starają się spełniać tą potrzebę gości oraz przeważnie mają wyznaczone odpowiednie miejsce na palarnię. Mimo to należałoby o to zapytać, żeby się nie okazało, iż nasi goście na przysłowiowego dymka musieli wychodzić przed lokal w deszcz.

Następną dość znaczącą rzeczą jest to czy dana sala weselna posiada ogród i możliwy mini plac zabaw dla dzieci. Jeśli będziemy zapraszać zaledwie gości dorosłych to nie ma to znaczenia, jednak, jeżeli będzie także sporo dzieci to wypadałoby i im zagwarantować rozrywkę – więcej na witrynie internetowej wesele świdnica. Powinniśmy również zobaczyć czy jest wystarczająco niemało miejsca na tańce, bowiem nie po to robi się wesele żeby wszyscy siedzieli cały wieczór i noc tylko po to by się wszyscy poprawnie bawili. Jeśli to wszystko mamy już ustalone to czas najwyższy zająć się proponowanym jadłospisem. Sale ślubne ze względu na swoje doświadczenie w takich imprezach mają już ustalone wstępne jadłospisy oraz warto w tym temacie polegać na wskazówkach menagera, ponieważ szykuje on to nie pierwszy raz. To teraz już wolno stroić salę i zapraszać gości. Jeżeli spełnimy wszelkie bazowe wymogi to mamy pół sukcesu za sobą reszta zależy już tylko od naszych gości.

Dodaj komentarz