Największe w województwie podkarpackim Centrum Kulturalno – Handlowe

autor:

Rozrywka

Millenium Hall to największe na Podkarpaciu Centrum Kulturalno – Handlowe. Innowacyjna architektura oraz szeroka oferta sprawiają, że jest to godna uwagi galeria w Rzeszowie, dla mieszkańców, jak i dla przyjezdnych. Jest tu więcej niż 250 salonów modnych marek. Można w tym obiekcie odkryć najnowsze kulinarne horyzonty, gdyż do wybrania jest dużo restauracji oraz kawiarni. To miejsce idealne nie tylko na zakupy, ale też na spotkania z przyjaciółmi oraz spotkania biznesowe.

Ogromnym walorem, chwalonym przez kupujących jest to, że Millenium Hall proponuje karty podarunkowe. To świetny prezent dla najbliższej osoby lub opcja nagrody dla najlepszych pracowników. W takiej kategorii wskazana firma jest też liderem. To doskonałe rozwiązanie, tym bardziej że z karty można skorzystać w dostępnych sklepach w obiekcie. Osoby, które nad wyraz preferują styl miejskiego życia z pewnością docenią to, że w Millenium Hall w okresie wiosny i lata na skwerze rozkładają się ogródki letnie i pojawia multimedialna fontanna.

W porze zimowej z kolei funkcjonuje tutaj lodowisko. Organizowane są na terenie placu przed Millenium Hall wydarzenia, pokazy mody oraz koncerty. W następnej kolejności, atrakcyjność galerii przejawia się również w tym, że sztuka oraz kultura są w tym miejscu dostępne dla wszystkich. Wewnątrz znajdują się dzieła wielu cenionych artystów, rodzimych i zagranicznych. DagArt Galerie to jedyna w Polsce galeria sztuki współczesnej, w jakiej znaleźć można dzieła artystów z wielu krajów. W obiekcie prosperuje również LUKR.

Jest to nowoczesny, dwupoziomowy klub, w jakim systematycznie odbywają się występy polskich artystów. Osoby które odwiedzają Millenium Hall mogą także pójść do Multikina. Na kinomanów czeka tutaj dziewięć sal kinowych, obejmujących 1557 miejsc. To jedyny w Polsce multipleks z cyfrowymi projektorami. Dla osób przyjeżdżąjących do Rzeszowa dostępny jest też hotel Hilton Garden Inn. Szeroka oferta hotelowa pozwoli na wygodny odpoczynek.

Dodaj komentarz