Naturalność oraz niewymuszona elegancja

autor:

Moda

Moda nieustannie się zmienia. W każdym sezonie zwraca się uwagę na rozmaite detale. Wspólnie ze strojem zmienia się również makijaż. Projektanci mody rekomendują intensywne, żywe kolory, mocne podkreślenie oczu, grube kreski. Na wieczór proponuje się stosowanie kosmetyków z brokatem, mieszanie połyskujących barw, mocne uwidocznianie oczu oraz ust. Trwała jest niemniej jednak naturalność.

Doskonale sprawdza się na co dzień a także na wyjątkowe okazje. Subtelny oraz delikatny makijaż może nadzwyczajnie naświetlić urodę. Poprawnie dobrany podkład rozświetla cerę oraz nadaje jej jednolity kolor. Korektory maskują niedoskonałości. Brązowe cienie optycznie uwydatnią oko. Beżowe zaś efektywnie rozjaśniają cienie pod oczami. Rzęsy naturalnie wydłuża mascara w brązowym lub popielatym kolorze. Usta czule akcentuje bezbarwny błyszczyk.

Naturalność niejednokrotnie kojarzona jest ze zdrowiem, młodością i dziewczęcością. Nigdy też nie wychodzi z mody. Subtelny makijaż doskonale sprawdza się w pracy, na zakupach, na uczelni a też na romantycznej randce. Moda zmienia się z każdym sezonem. Projektanci promują coraz to nowatorskie wzory, materiały, barwy oraz tkaniny. Stroje uzupełniają przeważnie gustowne akcesoria. W jednym sezonie modne są paski, w innym preferuje się kraty. Jeszcze inny sezon może agitować geometryczne wzory. By nie zaliczyć modowej wpadki, należy bezustannie śledzić pokazy mody, czytać prasę barwną i oglądać właściwe programy o modzie, w jakich styliści radzą, co najporządniej nosić.

Warto też od czasu do czasu przeglądać oraz uzupełniać własną garderobę – idealna będzie również super damska torebka. Szczególne miejsce w szafie powinna posiadać jednakże zawsze niewymuszona elegancja, inaczej klasyczne i wieczne kreacje. Z mody nigdy nie wychodzi mała czarna, dżinsy, klasycznie skrojone żakiety i marynarki. Zimą bezustannie modne są gładkie golfy w ciepłych odcieniach. Do tej klasyki warto jest dokomponowywać chwilowo modne w sezonie akcesoria. Eksperymentowanie z modą to perfekcyjny sposób na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Pomysłowo unowocześniona klasyka na pewno nie będzie nudna i mdła.

Dodaj komentarz