Nietuzinkowa papeteria, którą można wręczyć najbliższym oraz współpracownikom

autor:

Zakupy

Imponująca propozycja papeterii kreatywnej umieszczona jest w kategoriach w sklepie internetowym Decoris. Kategorie wskazują zamawiającym, w co mają okazję się zaopatrzyć. Klient może szybciej złożyć zamówienie. Może też zajrzeć na bloga, podającego pomysł na prezent na mikołajki, jak i przykładowo dotyczącego tematyki ślubnej.

Działy w obszarze to: prezenty oferta dla firm, prezenty dla niej, prezenty dla niego, kartki świąteczne, zaproszenia ślubne, prezenty, zestawy próbkowe, save the date, winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, figurki na tort, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki, pudełko na koperty, dodatki, maseczki bawełniane, półprodukty oraz dodatkowe wkładki.

Można także skorzystać z kategorii z możliwością złożenia zamówień indywidualnych od podstaw. Przeznaczone na ślub zamówienia można omówić w kreatorze. To pozwala wybrać wśród zaproszeń jakimi są: rustykalne, złote glamour, botaniczne, special line, boho, foto zaproszenie ze zdjęciem, kaligrafowane, koronki, karty do gry, morskie, akwarele a także wycinane laserowo. Do zaproszeń można dokupić akcesoria: winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, cake topper, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki albo pudełka na koperty. Wiele osób zaopatruje się także w pracowni Decoris w samodzielnie wykonane kartki świąteczne oraz dużo innych godnych zauważenia podarunków indywidualnie przygotowanych. Są nimi: kubki z logo firmy, czekoladki z logo, herbaty oraz kawy z wizerunkiem marki. Propozycja papeterii i akcesoriów pracowni jest wszechstronna.

Dodaj komentarz