Nowoczesna technika autohemotransfuzji

autor:

Zdrowie & Uroda

Dokładnie opracowana oferta terapii ozonem jest domeną firmy Klinika Ozonoterapii w Katowicach. Dobrze będzie zaznajomić się z witryną internetową takiej kliniki, by poznawać wszystkie informacje odnoszące się do konkretnych zabiegów. Oddziaływanie ozonoterapii jest powtarzalne, dlatego sporo chorych na konkretne zabiegi zapisuje się regularnie. Sam mechanizm działania ozonu opiera się na eliminowaniu bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków, stymulacji metabolizmu tlenowego a także aktywacji układu odpornościowego. Terapia ozonem znacznie częściej wykorzystywana jest w celach profilaktycznych, aby wzmacniać organizm. Klinika ozonoterapii Katowice to miejsce, gdzie wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych medyków. Pacjenci mogą korzystać z sześciu form leczenia, o niemałej płaszczyźnie wykorzystania. Będą to: ozonowanie krwi, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe a także ozonowanie wody i oliwy. Znajdująca się na Śląsku klinika specjalizuje się w terapiach już od dawna.

Ze szczegółami na temat jej funkcjonowania oraz tego, w jaki sposób przebiegają terapie można zapoznać się na stronie podanego punktu. To jedyna z paru placówek w województwie śląskim mająca do zaoferowania leczenie alternatywne oparte o terapie ozonowe w kuracjach celowanych. Skuteczne sposoby aplikacji trójcząstkowego tlenu o najwyższej biodostępności są zachęcające. Na efektywność biobójczą tlenu składają się: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego oraz aż 95% ozonu. Pacjenci najczęściej decydują się na lecznicze kąpiele z ozonem, oddziałujące stricte na powierzchnię skóry.

Podczas kąpieli gaz działa aktywnie na skórę, dając wiele cech korzystnych dla zdrowia. Ozon w większym stężeniu wykazuje działanie: sprzyjające zdrowiu, antybakteryjne, przeciwwirusowe, antygrzybiczne a także przeciwpasożytnicze. Kąpiele z ozonu są bezpieczne, bo ozon jest gazem naturalnie egzystującym w środowisku. Rezultaty kąpieli z ozonu są zauważalne już po kilku nałożeniach.

Dodaj komentarz