Powiązany z pielęgnacją twarzy trend, oparty na innowacyjnych technologiach

autor:

Zdrowie & Uroda

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zapewnienie polepszenia kondycji skóry przeprowadzany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez kompetentnych kosmetologów. Jest on etapowy, co pozwoli w rezultacie na otrzymanie rezultatu skóry doskonale oczyszczanej, odświeżonej, zdrowej oraz zregenerowanej. W pierwszej kolejności odbywa się neutralizacja niekompletnych atomów tlenowych przy zastosowaniu wody wodorowej. Wolne rodniki po połączeniu z jonami wodoru utworzą wodę i tlen, potrzebne dla skóry. Następny etap to eksfoliacja, czyli złuszczanie obumarłych warstw naskórka. Usuwane są obumarłe komórki, co umożliwia doskonałe przyswajanie podczas zabiegu oczyszczanie wodorowe w Kielcach substancji aktywnych.

Kolejnym etapem jest dotlenienie, pozwalające na wprowadzenie antyoksydantów. Równocześnie stymulowane jest wytworzenie białka występującego w tkance łącznej oraz kolagenu. Później, przeciwutleniacze zostają rozprowadzane po miejscach przeznaczonych do wykonania zabiegu. Ochrania to skórę przed następnym wytworzeniem się wolnych rodników oraz przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Kolejno antyoksydant zostaje wprowadzany do przestrzeni międzykomórkowej przy wykorzystaniu głowicy jaka emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Prowadzi to do drgania komórek oraz pojawienia się efektu termicznego. Można również spodziewać się relaksacji struktur komórkowych, odprężenia mięśni, pobudzenia przepływu krwi oraz limfy. Oddziałuje to na lepszy metabolizm i zregenerowanie komórek. Ostatnim etapem jest zabieg anti – aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falą radiową. Zastymuluje to tkanki i włókna kolagenowe, poprawiając jędrność skóry oraz doprowadzając do jej wygładzenia. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry można porównać z zabiegami takimi jak: hydrabrazja, infuzja, zastosowanie ultradźwięków, bądź zastosowanie prądów o częstotliwości radiowej jednocześnie.

Dodaj komentarz