Prestiżowe hotele w Krakowie

autor:

Turystyka

Prestiżowe obiekty hotelowe w Krakowie Best Western przeznaczone są dla klientów, którym będzie zależeć na tym, by przebywać w komfortowych okolicznościach, abstrahując od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego są na urlopie, czy na wyjeździe służbowym.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, które idealnie wpisze się w warunki, jakich oczekują goście. Poza wieloma udogodnieniami można spodziewać się także, że hotel best western kraków będzie przystosowany do bieżących obostrzeń związanych z pandemią. Unikalnie wystylizowane wnętrza i najwyższa jakość obsługi sprawiają, że osoby, które pojawią się w tym miejscu minimum raz z pewnością będą chciały jeszcze w to miejsce wrócić. Szczególnie, że lokalizacja w stricte centrum Krakowa jest nad wyraz wygodna.

Od rynku obiekt znajduje się tylko o kilka kroków. Hotel znajduje się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To idealne rozwiązanie dla osób które cenią historyczne odwołania. 92 pokoje udostępnione są w 2 standardach. Do dyspozycji gości pozostaje parking w obiekcie. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town znajduje się restauracja Midtown, w jakiej serwowane są smakowite potrawy kuchni polskiej, zagranicznej oraz specjały Szefa Kuchni. W restauracji każdego dnia podawane są także przepyszne śniadania, zrobione wyłącznie ze świeżych produktów. Pokoje udostępnione są dla gości w standardach Premium oraz Superior.

Uposażone są one w wiele udogodnień, z jakich goście bez wątpienia z chęcią będą korzystać w trakcie pobytu. Na stronie obiektu wszystkie pokoje są szczegółowo opisane. W obiekcie z chęcią zameldują się także goście biznesowi, zwłaszcza, że aule konferencyjne są wszechstronnie uposażone. Oferty przygotowane specjalnie spełniają wymagania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, abstrahując od tego, jaka panuje pora roku. W znajdującym się w Krakowie obiekcie hotelowym można również zdecydować się na przygotowanie przyjęć okolicznościowych. Obiekt ten przygotowany jest dla licznych gości, o różnych wymaganiach.

Dodaj komentarz