Profesjonalista dzięki jakiemu można zamieścić witrynę firmową na górze wyników wyszukiwania

autor:

Reklama

Ekspert dzięki jakiemu można umieścić stronę firmową na najwyższej pozycji rezultatów poszukiwań, a więc Kris Gomula to osoba, jaka wszystkie zlecenia realizuje wszechstronnie. Powyższy ekspert SEO oraz SEM zajmuje się optymalizacją a także pozycjonowaniem już od 12 lat. Jest to Polak, posługujący się językami: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim bardzo sprawnie. Dlatego też może zrealizować zamówienia dla zleceniodawców z wielu państw. Consultor SEO zastosuje dobrze poznane ustalenia SEO, ale też dba o to, by pozostawać na bieżąco z bieżącymi trendami online, typowymi dla konkretnych krajów. Reklama w wyszukiwarkach, system reklamowy Google, UX, jak i optymalizacja współczynnika konwersji – oto tematy wokół jakich ekspert zwykle zrealizuje swoje usługi.

Zrobienie użytku z usług Search Engine Optimization to inwestycja długoterminowa, jaka da wiele pozytywów dla rozwoju konkretnej marki. Co ważne, nie ma w takim wypadku znaczenia, czy świadczy ona świadczenia w trybie stacjonarnym, albo w Internecie. Wszystkim przedsiębiorcom powinno bowiem zależeć na tym, by się wypromować. Indywidualny specjalista Search Engine Optimization potrafi w większej mierze skoncentrować się na promowaniu określonej strony. I od Krisa Gomuli można oczekiwać właśnie indywidualnego podejścia oraz indywidualnej wyceny. Po pierwszych konsultacjach i wykonanym monitoringu już da się podjąć ustalenia odnośnie tego, jak ma prezentować się promocja SEO oraz co jest na określonej witrynie do naprawy.

Ekspert zacznie od sprawdzenia struktury strony: tego w jaki sposób ogólnie się prezentuje, w jaki sposób określone strony łączą się ze sobą, jaka jest ich zawartość. W odróżnieniu do pozostałych agencji SEO, Kris Gomula skontroluje też, co jest znaczące na witrynie jaka reprezentuje wyznaczoną branżę a także w jaki sposób prezentują się strony konkurencyjne, zwłaszcza mające podobny zasięg lokalny. Po audycie wszystkich czynników zleceniodawcy zostanie zaprezentowana indywidualna kampania optymalizacji i pozycjonowania. Na przykład, wszystko zostanie dostosowane do wyszukiwarek w Santiago de Chile.

Dodaj komentarz