Profesjonalna kancelaria adwokacka, w której można korzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa

autor:

Usługi

Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokat Iwony Cebo – Kubiczek jest sprawna oraz na wysokim poziomie. Podmioty gospodarcze mogą w głównej mierze korzystać z systematycznej obsługi prawnej. Obejmie ona: opracowywanie umów i opinii prawnych, opracowywanie ogólnych warunków dystrybucji albo o oferowaniu usług, doradztwo z zakresu prawa pracowniczego, sporządzenie kontraktów menadżerskich, projekty umów o zakazie konkurencji, opracowywanie regulaminów pracowniczych oraz regulaminów dotyczących wynagrodzenia, sporządzanie aktów wewnętrznych w przedsiębiorstwie, prowadzenie negocjacji z kontrahentami, reprezentację w postępowaniu sądowym.

Z tego powodu, w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza świadczenia wskazanej specjalistki traktowane są jako wieloaspektowe. Pomoc rozszerzona jest także o prawo handlowe, w zakresie problematyki do jakiej zaliczają się: zakładanie spółek, przekształcanie oraz likwidacja spółek, odpowiedzialność cywilna oraz karna członków zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, wystosowanie aktów wewnętrznych, przygotowywanie i opiniowanie umów oraz zagadnienia z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego. Firmy decydują się również na pomoc Iwony Cebo – Kubiczek odwołujące się do prawa administracyjnego oraz podatkowego.

Kancelaria zapewnia im w takiej sytuacji: reprezentowanie przed organami administracji państwowej i samorządowej, uzyskanie znaczących decyzji administracyjnych, sporządzanie odwołań od różnych ustaleń administracyjnych, reprezentowanie przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed NSA, sporządzanie odwołania od decyzji Urzędu Skarbowego, wsparcie prawne w sprawach z obrębu ustawy uchwalonej 29 sierpnia 1997 roku, wsparcie prawne w sprawach z zakresu zarządzania nieruchomościami, a także pomoc w sprawach dotyczących zwrotu wywłaszczonych nieruchomości. W celu nawiązania współpracy, należy zadzwonić pod numer telefonu opublikowany na stronie kancelarii oraz umówić się na konsultację.

Dodaj komentarz