Profesjonalne szkolenia dla menadżerów

autor:

Usługi

Nowocześnie poprowadzone szkolenia z zakresu sprzedaży dla handlowców proponuje firma Gamma. Ich motto brzmi: „Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy”. Pośród oferty z takich szkoleń można decydować się na tradycyjne rozwiązania, twórcze, jak i unikatowe know – how. Można zdecydować się, by brać udział w szkoleniu stacjonarnym, ale też online.

Można również wybrać szkolenia sprzedażowe w formie łączonej. Szkolenia dla handlowców są wszechstronne i obejmują problematykę od standardowych metod sprzedaży przez challanger sale aż po oryginalne szkolenia dla sprzedawców. Oferta kursów wzbogacona jest o kursy sprzedażowe z negocjonowania na paru pułapach, szkolenia z zakresu obsługi klienta, bądź też o zestaw szkoleniowy z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży a także psychomanipulacji. Tematyka obejmie także specyfikę sprzedaży za pośrednictwem Internetu, a więc uczestnicy szkoleni są, w jaki sposób dostosować znane metody podczas video i telekonferencji oraz w jaki sposób wykorzystać nowe narzędzia typowe dla sprzedaży zdalnej, z rozróżnieniem na sektor B2B a także B2C.

Każde szkolenie ukierunkowane jest na rezultat. Może nim być: wzrost wolumenu sprzedaży, średnia wartość transakcji, marża, bądź cross i up selling. Jako, że kupujący teraz zmieniają dynamicznie własne skrypty zakupowe, dobrze będzie reagować regularnie i uczestniczyć we wskazanych kursach, aby móc poszerzać swoją wiedzę. Kursy rozdzielone są na dwa działy, żeby zainteresowani mogli dobrać dla siebie odpowiednią ofertę.0 Są to: strefa menadżera sprzedaży a także strefa szkoleń dla handlowca. Precyzyjny opis szkoleń, lista tematów, a także termin odbywania się zajęć umieszczone są na witrynie online Gamma. Bezsprzecznie, osoby które wezmą udział w kursie będą w większym stopniu efektywne i bardziej zainteresują propozycją sprzedażową interesantów. To tymczasem znajdzie przełożenie w wynikach sprzedażowych.

Dodaj komentarz