Projekt, produkcja oraz montaż sprawdzonych instalacji fotowoltaicznych

autor:

Usługi

Zalety wykorzystania instalacji fotowoltaicznej prezentuje przedsiębiorstwo Solartime. Do walorów tych zaliczają się: oszczędność, swoboda w posiadaniu swojego źródła energii przez 24 godziny w ciągu doby, solidne zabezpieczenie przed wzrastającymi cenami energii, opcja odliczania ceny za instalację od podatku dochodowego, długi czas gwarancji oraz do dwudziestu lat wydajności, zmniejszenie emitowania niebezpiecznych substancji a także CO2. Firma przekonuje, że panele fotowoltaiczne to jedno z lepszych rozwiązań. Projekt wykonywany jest etapami. W pierwszej kolejności ma miejsce konsultacja z pracownikiem firmy. Nieodpłatny przegląd zawiera sprawdzenie umiejscowienia, a także przykładowe zapotrzebowanie na energię oraz jej spodziewane wykorzystanie. Na takiej podstawie można wstępnie wskazać na moc i przykładową opłatę zrobionej w niedługim czasie instalacji.

Klientom zaprezentowana będzie również symulacja oszczędności, jakie mogą zyskać, jeżeli zadecydują na zainstalowanie tego typu systemu. Następnie, zostanie wykonany kompleksowy szkic fotowoltaiki, przystosowany do wymagań klienta. Uwzględnione będą jego prywatne koncepcje jak i kwestie techniczne, takie jak przykładowo wymiary domu.

Specjaliści z Solartime mogą doradzić w tym, w jaki sposób sfinansować inwestycję. Mogą pomóc również w zrealizowaniu niezbędnych formalności związanych z kredytem. Solartime nadzoruje też cały proces powiązany z zaakceptowaniem instalacji przez Zakład Energetyczny jak i dopełnia niezbędnych formalności. Dobrze będzie zaznajomić się ze statystykami zamieszczonymi na witrynie internetowej firmy, żeby nabrać przekonania, że faktycznie warto. Sugerują one, jak wiele można zaoszczędzić przez następne lata na rocznym spożytkowaniu energii.

Całościowy zwrot zainwestowania spodziewany jest po mniej więcej 6 latach. Instalacja fotowoltaiki to nie tylko nieodpłatny prąd przez całą dobę, ale również ochrona przed ciągle wzrastającymi opłatami za prąd. Warto zrobić użytek ze świadczeń Solartime, z uwagi na jej długie doświadczenie w branży jak i na to, że w wypadku konieczności oferuje również świadczenia serwisowe.

Dodaj komentarz