Randki online – gdzie należałoby wypatrywać drugiej połówki?

autor:

Rozrywka

Dwudziesty pierwszy wiek stał się czasem Netu. Nic ekscentrycznego zresztą. Wybitnie entuzjastycznie korzystamy z jego dobrodziejstw. W współczesnych czasach to już nie jedynie zakupy internetowe oraz przeglądanie witryn tematycznych. W ostatnich latach niezwykle legendarne stało się nawiązywanie znajomości przez serwisy takie jak niejeden istniejący już na rynku serwis randkowy. Zasada jest prosta: trzeba zarejestrować się na takim portalu, dopełnić własne dane mówiące o: wykształceniu, zamiłowaniach, ilości dzieci lub samym nastawieniu do ich posiadania, znaku zodiaku, nałogach oraz temu podobnych tematach, dorzucić zdjęcie, na którym widać będzie twarz i już znajdujemy się pośród innych samotnych osób szukających tej drugiej połówki na resztę życia.

Oczywiście, aby móc w pełni korzystać z funkcji dostępnych w danym serwisie, wypada opłacić składkę w należytej wysokości. Zazwyczaj nie są to wysokie wydatki oraz zawsze obowiązuje reguła, że na im dłuższy okres opłacisz jednokrotnie abonament, tym tańszy on jest w przeliczeniu na jeden miesiąc. Dwudziesty pierwszy wiek postawił na głowę cały dotychczas nam znany świat. Całość się zmienia, zatracają się pielęgnowane przez pokolenia tradycje. Weźmy na ten przykład temat schadzek. Jeszcze nie tak dawno temu główny krok należał do mężczyzny, to on musiał ujawnić zainteresowanie przedstawicielką płci przeciwnej. Jeżeli zaś ona wyraziła zainteresowanie, pojawiała się szansa na spotkanie. Sztampowa randka zaś od pokoleń wygląda podobnie.

Stereotypowo jest to wspólne wyjście do kina, spacer po parku, nieraz wizyta w kawiarni przy lodach czy też kawie, zaś dla dojrzanych osobników obiad czy też kolacja w restauracji albo wizyta w teatrze czy operetce. Naturalnym gestem panów był zakup kwiatka czy też całego bukietu kwiatów, co dzisiaj niestety jest już zapominane wieczór wyśmiewane wyraźnie. Dodatkowo w dzisiejszych czasach panie zawsze urzeka szarmanckie zachowanie partnera w trakcie randki, w czasie gdy kiedyś nie wolno było sobie wyobrazić, aby podczas takiego spotkania mężczyzna nie okazywał się gentlemanem.

Dodaj komentarz