Rekomendowany ośrodek oferujący szkolenia dające świadectwo operatora bezzałogowego statku powietrznego

autor:

Nauka

Walory posiadania świadectwa kwalifikacji UAVO są bardzo istotne dla osób, dla których operowanie bezzałogowym statkiem powietrznym jest zamiłowaniem, a prawdopodobnie w przyszłości mają plan związać z tym własną przyszłość zawodową. Certyfikat wydawany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego jest konieczny dla wszystkich osób, które są zdecydowane przeprowadzać loty innego rodzaju niż rekreacyjne lub sportowe. licencja na drony, a więc rzetelny kurs na drony to kursy pozwalające na: wykonywanie zdjęć, robienie filmów, robienie zdjęć fotogrametrycznych pozwalających na odtwarzanie kształtów, wykonywanie różnych pomiarów, wykonywanie monitoringu z powietrza lub na zrealizowanie lotów w celach badawczych. Określone kwalifikacje na bezzałogowe statki powietrzne można robić w ośrodku SNH DRONES. Ośrodek realizuje nie tylko szkolenia, ale też świadczenia w tym obszarze a także sprzedaje drony.

Działający zgodnie z prawem Ośrodek Szkoleniowy wpisany jest do RIS, w związku z tym można mieć przekonanie, że szkoleniowcy posiadają ważne uprawnienia do realizowania kursów z obszaru pilotażu dronami. Po uzyskaniu dokumentu takiego jak świadectwo kwalifikacji na bezzałogowe statki powietrzne, można w SNH DRONES od razu kupić osprzęt oraz wyposażenie, jakie są potrzebne do rozpoczynania pracy zarobkowej związanej z operowaniem bezzałogowymi statkami powietrznymi.

Szkolenia teoretyczne a także praktyczne dostępne są w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku, Szczecinie, Opolu, Lublinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Katowicach, Zielonej Górze, Gdańsku, Gliwicach, jak i w Łodzi czy w Gdyni. Takie umiejscowienie powoduje, że abstrahując od faktu, gdzie się mieszka, można brać udział w szkoleniu i spełnić własne cele zawodowe. Kursanci, którzy będą zdecydowani na współpracę z SNH DRONES mogą oczekiwać na stałe wspieranie, sprawdzone poradnictwo a także rabaty w firmowym punkcie sprzedaży na kupno bezzałogowego statku powietrznego oraz niezbędnego asortymentu. Można również zrobić kurs na Instruktora UAVO. Daje to uprawnienia do prowadzenia kursów na operatora dronów.

Dodaj komentarz