Rzetelna naprawa przekładni kierowniczej

autor:

Biznes

Profesjonalna regeneracja przekładni kierowniczej to specjalność marki REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa zrealizowana jest w odniesieniu do aut osobowych oraz dostawczych. Na świadczenia jakimi są naprawa kolumny kierowniczej przyznawana jest roczna gwarancja. Przedsiębiorstwo funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Wykwalifikowani mechanicy najpierw wszystko przeanalizują, a potem usuwana jest rdza i ma miejsce wyregulowanie całości.

Firma działa tak samo stacjonarnie, jak i wysyłkowo, wobec czego popsutą część można przesłać. Zregenerowane przekładnie są następnie przesłane za kaucją zwrotną. Kiedy do mechaników dostarcza się popsutą część, na początku zajmą się oni analizowaniem takiego elementu, zanim jeszcze go będą rozbierać. Po pozbyciu się rdzy, wżerów i korozji będzie dobrana tuleja jaka prowadzi do przekładni samochodowej. Wymieniane będą również uszczelniacze na spersonalizowane dla wybranego modelu.

Będą to części oryginalne, wobec czego można być pewnym, że będą sprawniejsze przez długi czas. Po zmianie uszczelniaczy wykonana będzie kompleksowa naprawa przekładni, zapewniająca dłuższy czas zastosowania. Po jej ukończeniu każda z maglownic poddana jest testom ciśnieniowym. Przedsiębiorstwo ma już w portfolio sporą liczbę naprawionych przekładni. Ze względu na to, że ma dwadzieścia dwie siedziby w całej Polsce, nie ma trudności z tym, aby kierować się do wybranego miejsca, abstrahując od tego gdzie się zamieszkuje lub po prostu wysłać element.

Naprawioną przekładnię uzyska się max do trzech dni roboczych. To pozwala szybciej cieszyć się dobrze działającym samochodem i nie obawiać wypadku. Z uwagi na to że jazda z uszkodzoną przekładnią nie zalicza się do bezpiecznych, nie można tego zbagatelizować. Może bowiem doprowadzić to do blokowania kół w jednej pozycji albo może dojść do utraty możliwości skręcania. Wtedy zaś wyższe jest ryzyko kolizji. Dlatego trzeba zareagować, o ile dostrzeże się już pierwsze symptomy, nawiązując kontakt z pracownikami w danej firmie.

Dodaj komentarz