Skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w prestiżowym gabinecie Instytut Luisa

autor:

Zdrowie & Uroda

Efektywne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało w prestiżowym gabinecie Instytut Luisa znajdującym się w Sosnowcu są powodem tego, że dużo osób zgłasza się bezpośrednio tutaj. Wszystkie zabiegi wykonywane są w ramach dyscyplin takich jak: kosmetologia estetyczna, laseroterapia i plazma ARC, kosmetologia, kosmetyka twarzy i ciała, kroplówki, calluspeeling, makijaż permanentny oraz opalanie natryskowe. Poszczególne zabiegi scharakteryzowane są pod adresem https://instytutluisa.pl/ i już od pierwszych chwil można spodziewać się, że będzie się traktowanym przez wykwalifikowanych ekspertów z jak największą uwagą. Propozycja zabiegowa jest wszechstronna, a gabinet doskonale wyposażony, dlatego można wybrać zabiegi dostosowane do każdego rodzaju skóry.

Na początku odbywa się konsultacja z ekspertem kosmetologii, na bazie jakiej zabiegi są później dopasowane indywidualnie. Kierować się do Instytutu Luisa mogą klientki oraz pacjenci: ze skórą wrażliwą, podatną na alergie, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą, ale też każdą inną. Zabiegi są wykonane przy wykorzystaniu unowocześnionego osprzętu. Dlatego nie należy się obawiać żadnych efektów ubocznych.

Kosmetolodzy z Instytutu Luisa uczestniczą w kursach dzięki jakim mają możliwość podnosić własne kompetencje. To umożliwia również zaoferować szeroki zakres usług, do jakich wykorzystuje się najwyższej jakości sprzętów. Poza zabiegami można dodatkowo zaopatrywać się w naturalne kosmetyki, żeby kontynuować pielęgnację w domu. Pomagają w tym: olej arganowy, olej z pestek malin, masło shea, albo olej z awokado. Po skonsultowaniu się z kosmetologiem preparaty dobierane są na podstawie indywidualnych przesłanek do konkretnego typu skóry. W Instytut Luisa pracują nie tylko specjaliści z zakresu kosmetologii, ale też odnowy biologicznej, albo medycyny estetycznej. Co więcej, do dyspozycji pacjentek pozostają: dermatolog, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej. Wszystkie konsultacje przebiegają w przyjemnej atmosferze, co jest ważne.

One Reply to “Skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w prestiżowym gabinecie Instytut Luisa”

  1. Gosia pisze:

    Kosmetyczka pomaga i wspiera. Pomoc takiej ekspertki jest nieoceniona, a kosmetyczka dba o kobiety oraz mężczyzn. Doskonała jakość pomocy ma znaczenie i na pewno się sprawdzi. Teraz zapoznaj się z ofertą na botox warszawa.

Dodaj komentarz