Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

autor:

Zdrowie & Uroda

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy z chorobami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a jeśli to konieczne, pacjenci poddani są specjalistycznemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddać opublikowany jest na stronie placówki.

Można przeczytać, jak przebiega badanie urologiczne, zobaczyć dane kontaktowe i wpisać się na pierwszą wizytę. Specjalista wykonuje kompletny zakres terapii chorób układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Pełna diagnostyka poszerzona jest zawsze o badanie USG. Zabiegi i operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma imponujące wykształcenie i ciągle kształci się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można wobec tego spodziewać się, że usługi medyczne będzie realizować na wysokim poziomie. Cechuje go też spersonalizowane nastawienie do każdego pacjenta. Przed podejmowaniem jakichkolwiek kroków medycznych zapoznaje się z historią choroby wybranej osoby.

Holistyczne podejście powoduje, że pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia lub łagodnie przejdą przez symptomy choroby. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i tradycyjne. Zdał również kurs z obszaru USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w 100% zaufać.

Dodaj komentarz