Sprawna wymiana bitcoinów na środki finansowe

autor:

Finanse

Kantor Bitcoin to renomowany kantor kryptowalut w Szczecinie. Jest to miejsce utworzone z myślą o tych osobach, które regularnie lokują kapitał w kryptowaluty i zależy im na tym, by wypłacać zgromadzone bitcoiny w bezpieczny i szybki sposób. Kolejną zaletą tego miejsca jest to, że wszystko można robić poufnie, gdyż w bitcoin szczecin można rezerwować spotkanie z wyprzedzeniem i nie martwić się osobami z zewnątrz. W punkcie takim bezzwłocznie można wymienić wirtualną walutę na realne zasoby finansowe, równocześnie mając gwarancję, że utrzymana zostanie prywatność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony internetowej lub przedzwonić i dowiedzieć się szczegółów od specjalistów. Wizytę można zamówić dzwoniąc albo internetowo. Na witrynie znajduje się specjalny odnośnik za pośrednictwem jakiego można przekierować się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny równocześnie sprzedawać, jak i kupować. Na bieżąco zaktualizowane są wiadomości na temat tego, ile można dostać za jednego Bitcoina oraz ile trzeba za niego płacić.

Żeby umówić się w kantorze, trzeba zawsze umawiać się telefonicznie. Kolejno, już na miejscu można wpłacać albo wypłacić pieniądze w obrębie inwestowania w Bitcoina. Do kwoty piętnastu tysięcy euro transakcje w kantorze są anonimowe. Prowizja dla każdej transakcji wynosi 4% od ceny giełdowej. Poniżej pięciu tysięcy złotych istnieje dodatkowa opłata, jaka wynosi sto pięćdziesiąt złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin opublikowane są na witrynie, aczkolwiek na specjalną prośbę zleceniodawców konsultacja może być umawiana w dowolnym przedziale czasowym. Ze względu na to że kantor ulokowany jest w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, by do niego dojechać. Jeżeli w takim razie tylko komuś zależy na tym, żeby wpłacić albo wypłacać zyski z inwestowania w kryptowalutę, wystarczy że skieruje się do kantoru oraz zrealizuje wszystko, na czym będzie mu zależało.

Dodaj komentarz