Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na różnego rodzaju imprezy

autor:

Rozrywka

Szczegółowo przygotowane pakiety usług fotobudki na różnego rodzaju przyjęcia wskazują, że firma Fotobu.pl troszczy się o wszystkich klientów. Dostępne pakiety są zaprezentowane na stronie głównej, razem z podkreśleniem, ile kosztują. Trzeba przyznać, że opcja fotolustro cena jest atrakcyjna nie tylko ze względu na oryginalność rozwiązań, ale też na promocyjne ceny.

Wszystkie pakiety zawierają: nieograniczoną liczbę fotografii, sporo gadżetów do wyboru, przeróżne tła, możliwość zamieszczenia własnego tekstu z fotografią, wsparcie asystenta czuwającego nad przebiegiem zabawy przy fotobudce, przechowywanie zdjęć na DVD lub na pendrive, prywatną galerię wirtualną pozwalającą dzielić się zdjęciami ze znajomymi a także przyjazd na miejsce eventu do stu kilometrów gratis. To, że w cenie wynajmu fotolustra można wykonać fotografie bez limitu jest nad wyraz atrakcyjne dla klientów. W dodatku, mogą oni oczekiwać na spory wybór zabawnych i interesujących gadżetów do zdjęć. Tło, gadżety oraz podpisy pod fotografiami mogą być dopasowane do tematyki przewodniej konkretnego wydarzenia. Zespół Fotobu.pl nie tylko dostarczy fotolustro, lecz będzie także czuwać nad przebiegiem zabawy, doklejając zdjęcia do Księgi Gości, podając akcesoria i rozbawiając towarzystwo.

Goście nie muszą w tym czasie niczym się martwić i skupiają się wyłącznie na świetnej zabawie. Nic dziwnego, że Fotobu chwali się wieloma pozytywnymi rekomendacjami. Można je przejrzeć na witrynie. Ponadto, można także zobaczyć przykłady wykonanych przez firmę gadżetów i wybrać dla własnych potrzeb najlepsze.
W każdym zestawie zaproponowano: rozstawienie fotobudki w określonym czasie, nieograniczoną ilość fotografii, śmieszne dodatki, tło do wyboru, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, wsparcie pracowników w czasie zabaw, utworzenie spersonalizowanej galerii www a także otrzymanie DVD ze zdjęciami.

Dodaj komentarz