Tanie drukowanie dla producentów

autor:

Reklama

W trakcie drukowania duże znaczenie ma format w jakim zlecamy jego wykonanie, czasem za wykonanie ogromnego wydruku, zapłacimy równowartość małego formatu. Skąd takie sprzeczności? Cóż, drukarnie pracują na sporych maszynach a jak wiadomo, obszerne machiny równają się obszerny format, arkusz oraz ogromny nadruk, stąd niższa cena większego wydruku, nawet kolorowego na lśniącym papierze aniżeli cena małego wydruku, do jakiego musi być przestawiana maszyna, adekwatnie kalibrowana czcionka czy co najważniejsze, dostosowanie noża tnącego.

Jeżeli w takim razie rozważamy wydruk plakatu czy ulotki, należałoby gruntownie przemyśleć swój plan i przyjrzeć się uważnie cenom, które oferuje drukarnia, gdyż może się okazać, że drukowanie małych ulotek absolutnie nie ma dla nas sensu, jednakowoż co najistotniejsze, nie jest rentowne dla budżetu firmy – wypróbuj abc-druk.pl. Im mniejszy format druku, nawet w gigantycznych ilościach może być droższy aniżeli wydruk na znaczących arkuszach.

Zdecydowanie musimy głęboko przemyśleć różnice pomiędzy nimi i swój sposób na reklamę, by wybrać najlepszy dla nas. Ulotki firm proponujących swoje usługi w branży kulinarnej są ogromnie legendarne i możemy spotkać się z nimi w każdym niemal domu. Dzięki temu, że restauracje i pizzerie drukują dla swoich klientów ulotki z ofertą, Ci nie muszą pytać podczas rozmowy telefonicznej o menu, a mogą wybrać gotową ofertę z gotowego menu oraz wyłącznie podać numer zamówienia, jakie chcą otrzymać w niedługim czasie do własnego domu – przykład to też drukarnia internetowa. Najciekawsze ulotki projektują sami właściciele restauracji, na jakich znajduje się logo firmy, adres i numer telefonu, pełne menu i wiadomości poboczne, do kogo dzwonić w przypadku reklamacji, co jest proponowane do standardowych zestawów a również jaki jest koszt dowozu oraz poszczególnych potraw. Zaprojektować ulotkę jesteśmy w stanie sami jakkolwiek możemy także zlecić jej projekt dobremu grafikowi a zaraz potem, oddać do wydruku by zdołać dodać jedną do każdego zamówienia, roznieść i dać się zaznajomić szerszej klienteli, która na pewno doceni stworzony przez nas wysiłek i zachowa ulotkę z należącą do nas propozycją w swoim domu.

Dodaj komentarz