URZĄDŹ BIURO ZE SMAKIEM I Z KLASĄ

autor:

Biznes

Aranżacja własnego biura może stanowić nie lada wyzwanie. Wiele mówi o osobie, która wybiera meble. Jest wizytówką każdej osoby, która pracować będzie w danym pomieszczeniu. Pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz. Warto więc zadbać o to, aby było ono pozytywne. Wybrane meble powinny nawiązywać stylem do działalności przedsiębiorstwa. Są jednak systemy, które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą podkreślać charakter ich właściciela.

MAGNAT ZNACZY – POTĘŻNY

W danej Polsce magnatami nazywani byli szlachcice, czyli osoby urodzone w arystokratycznych rodzinach. Dziś słowo magnat wiąże się przede wszystkim ze światem biznesu. To najczęściej właściciel potężnej firmy, która ustala zasady na rynku. Nic dziwnego, że jedna z popularnych kolekcji meblowych została nazwana właśnie meble Magnat. To system przygotowany w stonowanych kolorach, które idealnie sprawdzą się w jasnych wnętrzach, w odcieniach brązu, wanilii, czy kawy z mlekiem. Magnat meble to zestaw złożony z masywnych szaf, witryn, kontenerów, stołów i biurek. Posiadają proste, aczkolwiek nowoczesne linie, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Modułowe ustawianie i dobieranie elementów gwarantuje wiele możliwości aranżacji wnętrz. Meble te cechują się prostotą. Nie znajdziesz tu niepotrzebnych zdobień. Znacząco jednak podkreślają rolę w firmie osoby, która przy nich zasiada. Dodają prestiżu i powagi.

DOSTOSUJ MEBLE DO WIELKOŚCI POMIESZCZENIA

Aby wyposażyć swoje biuro w system Magnat, nie potrzebujesz dużej powierzchni. Modułowe zestawienie mebli pozwala na wykonanie własnego projektu wnętrza. Zamiast dużego, narożnego biurka, może postawić na podstawową, prostą wersję, która również wygląda dostojnie. Wąskie witryny idealnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania najważniejszych dokumentów. W zestawie znajduje się również niewielki okrągły stolik kawowy, przy którym możesz zasiadać do rozmów z partnerami biznesowymi. Meble te są praktyczne. Szuflady posiadają wytrzymałe, pojemne wkłady. Wszystkie szafki zamykają się cicho, dzięki czemu unikniesz poobijanych drzwiczek i niepotrzebnego hałasu. Cała kolekcja, bez względu na liczbę mebli użytych przy aranżacji zawsze zostawia to samo, pozytywne wrażenie.

Kolekcja Magnat dostępna jest w sklepie Lobby meble. Na naszej stronie internetowej znajdziesz jej dokładny opis, opatrzony wieloma zdjęciami, oddającymi piękno systemu. W razie potrzeby – zachęcamy do skontaktowania się z naszą wykwalifikowaną obsługą, która podpowie jakie elementy najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Dodaj komentarz