Turystyczna Sieć Współpracy – klaster „SUWALSZCZYZNA-MAZURY”
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Twórczość Ludowa
Rękodzieło i Tradycje
Przystanki Kulinarne
Jaćwingowie
Multimedia
Mazury

 
 


eAzymut
Strona Główna »  Oferta Regionu »  Wellness, SPA »  Ventus Natural SPA

Ventus Natural SPA

Ventus Natural SPA

Idealnie czyste powietrze i lecznicze wody, przepiękne morenowe Szeskie Wzgórza oraz legendarna Puszcza Romincka, na której skraju rozciąga się malownicze jezioro Gołdap. Oto miejsce, gdzie leży prawdziwa kraina piękna i zdrowa - Ventus Natural SPA.
W samym sercu gołdapskiego uzdrowiska, w sąsiedztwie tężni solankowych i pijalni wód mineralnych, stworzyliśmy centrum SPA, w którym doświadczysz wyjątkowej atmosfery relaksu, kiedy czas się zatrzymuje.
Do dyspozycji oddajemy 6 luksusowych gabinetów, w tym specjalny pokój SPA VIP przeznaczony do zabiegów dla dwojga i wyjątkowy kompleks łaźni i saun bani mazurskich wraz z basenem.
Tutaj odkryjesz dobroczynne i lecznicze działanie lokalnej borowiny, której bogate złoża znajdują się w pobliskiej Niedrzwicy. Nasze zabiegi zdrowotne uzupełnia też specjalny program zabiegowy anti-age na twarz i ciało, który realizujemy na najnowszej generacji sprzęcie do kosmetyki estetycznej. Dzięki niemu odzyskasz piękny wygląd, wymodelujesz sylwetkę i pozbędziesz się zbędnych kilogramów.
W najczystszym zakątku Polski, wiemy też jak cenna jest natura i doceniamy jej dobroczynny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze zabiegi wykonywane są przy użyciu produktów bazujących na czystych składnikach naturalnych i wyciągach roślinnych. Wierzymy bowiem, że prawdziwe piękno i zdrowie odkrywamy dzięki sile natury.

Pozwól zatrzymać czas! Odzyskaj piękno i zdrowie.

Ventus Natural SPA
Promenada Zdrojowa 12, 19-500 Gołdap
tel.: 505 024 821

www.ventushotel.pl
  

 

  Strony internetowe ONAVI