Wartości odżywcze amaranthusa, scharakteryzowane na stronie wytwórcy innowacyjnych suplementów magnezu i potasu

autor:

Zdrowie & Uroda

Wartości odżywcze amaranthusa, scharakteryzowane na stronie producenta nowoczesnych suplementów magnezu oraz potasu pokazują, że strona ma w głównej mierze wartość specjalistyczną. Amaranthus to rodzaj rośliny obejmujący ponad sto gatunków. Jest uprawiany i wykorzystywany podobnie jak pszenica i żyto. To ziarno wzbogacone o sole mineralne, witaminy oraz błonnik. Jest także bezglutenowe, a więc mogą je jeść alergicy. Szarłat zwisły bogaty jest w mangan. To pierwiastek wyjątkowo istotny dla układu nerwowego. Zabezpiecza on przed zniszczeniem neuronów, nie doprowadzając do rozwoju schorzeń neurodegeneracyjnych.

Dlatego szarłat zwisły zaleca się zażywać osobom z niedoborami magnezu. Szczególnie, że jest on bogatszy o spore ilości fosforu oraz żelaza. Ziarna i mąka z amaranthusa są także pełne przeciwutleniaczy, wpływających bardzo dobrze na układ odpornościowy. Specjaliści zalecają również jeść amaranthus osobom, które muszą obniżyć cholesterol. Do każdego artykułu udostępnionego na stronie wytwórcy Katelin dołączona jest bibliografia. To oznacza, że można mieć gwarancję, że podane artykuły są rzetelne.

Rozczytując się o Szarłat zwisły można bardzo rozszerzać własną wiedzę i zmotywować się do prowadzenia prozdrowotnego trybu życia. Suplementy potasu i magnezu o wydłużonym wpływie. Katelin + SR i Katelin Mag B6 to suplementy potasu i magnezu o wydłużonym działaniu. Są one konieczne do tego, by organizm prawidłowo działał. Z ich właściwościami a także oddziaływaniem magnezu i potasu na kondycję zdrowotną, można zapoznać się na stronie, na podobnej zasadzie jak z opisami badań naukowych.

Potas pomaga w zachowaniu właściwego poziomu ciśnienia krwi, a magnez oddziałuje bardzo dobrze na: kondycję mięśni, zachowanie zdrowych kości i zębów. Wskazane suplementy odpowiadają za uregulowanie funkcji psychicznych. Tabletki pod postacią mikropeletek powstały na bazie innowacyjnej formuły, czyli wliczają się do takich, jakie są świetnie wchłaniane przez ciało. SR wpływa tymczasem na to, że składniki aktywne na długo mogą pozostać w ciele. Niewielki wymiar kapsułek to następny walor, przekładający się na wygodę ich przyjmowania.

Dodaj komentarz