Witryna branżowa dedykowana dla osób szukających domu

autor:

Nieruchomości

Fliper to witryna na której znajdują się oferty z najważniejszych serwisów o nieruchomościach. Nowocześnie przygotowana wyszukiwarka wysyła powiadomienia nawet w 60 sekund po tym, jak konkretne zgłoszenie było dodane na witrynie pośrednika. Internauta w parę minut ma okazję zaznajomić się z ogłoszeniami z wiodących portali. Świeże ogłoszenia ma okazję sprawdzić natychmiast, na smartfonie. Wystarczy dopasować adekwatny zestaw i oferty prywatne nieruchomości w jednym miejscu będzie działała. Nowocześnie opracowany monitor branży nieruchomości umożliwia wyszukać ogłoszenia obiektów przeznaczonych do sprzedawania albo do wynajmowania.

Internauta indywidualnie dobiera filtry na bazie jakich przeszukuje cenione portale z branży. Indeks propozycji udostępniony jest bez duplikatów, co umożliwia oszczędzić czas. Jeżeli mają miejsce jakiekolwiek problemy z obsługiwaniem portalu to do wykorzystania pozostaje wsparcie techniczne. Działa nawet do kwadransa od momentu zgłoszenia problemu.

Czytelny wygląd serwisu pozwala odnaleźć godne zauważenia oferty nim odpadną z rynku. Fliper jako system do wyszukiwania nieruchomości jest niezawodny. System kontroli rynku nieruchomości bazuje na działaniu wyszukiwarki umożliwia bezzwłoczne dotarcie do zgłoszeń prywatnych, zamieszczonych na największych serwisach. Fliper pozwala przejrzeć ogłoszenia z rynku wtórnego, tym osobom, które są zainteresowane zarówno ich kupnem jak i sprzedażą.

Intuicyjna wyszukiwarka udostępniona jest w zestawach: Start, Plus i Premium. Odróżniają się one ilością obiektów do sprawdzenia jak i możliwością wykorzystanych
wyszukań. Branża nieruchomości rozwija się dynamicznie, dlatego nie jest czymś zadziwiającym że coraz więcej rodaków zainteresowanych jest tym rynkiem. Fliper jako witryna na której umieszczone są oferty z wiodących portali o nieruchomościach to odpowiedź na takie wymagania.

Dodaj komentarz