Turystyczna Sieć Współpracy – klaster „SUWALSZCZYZNA-MAZURY”
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Twórczość Ludowa
Rękodzieło i Tradycje
Przystanki Kulinarne
Jaćwingowie
Multimedia
Mazury

 
 


eAzymut
Strona Główna »  Oferta Regionu »  Spływy kajakowe »  Wypożyczalnia kajaków

Wypożyczalnia kajaków

"Dryf"

Wypożyczalnia kajaków Dryf z siedzibą w Stradunach oferuje Państwu spływy kajakowe pięknymi rzekami północno-wschodniej Polski, a w szczególności szlakiem Łaźnej Strugi rzeki Ełk.

Szlak rozpoczyna się na skraju Puszczy Boreckiej, wiedzie przez jeziora Łaźno, Litygajno do rzeki Łaźna Struga. Meandrująca rzeka płynąć w ciągle zmieniającym się krajobrazie sprawia, że turysta ma wrażenie, że przebywa w coraz to nowych uroczyskach. Okoliczne łąki z bujną roślinnością, kilkumetrowej wysokości skarpy schodzące do samego lustra wody, ściany trzcin, tunele w drzew, liczne zatoki rzeczne z bogatym kwiatostanem wodnym, to wszystko decyduje, że szlak rzeki pozostawia niezapomniane wrażenia. Dalszy ciąg szlaku prowadzi jeziorem Łaśmiady do rzeki Ełk poprzez Jezioro Straduńskie oraz Haleckie i kończy się na piaszczystej plaży jeziora Ełckiego. Z Ełku można płynąc dalej w kierunku Biebrzy lub szlakiem Kajki w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich.

Zapewniamy kajaki dwuosobowe z osprzętem (poliestrowe z dwiema komorami na bagaż, miejscem na bidony, dł. 4,75 m i 5 m, polietylenowe VISTY z wygodnymi siedziskami), mikrobusy 9-osobowe, parking strzeżony, wszelki dowóz i transport, miłą i fachową obsługę.

Firma H-U-P "Dryf" Radosław Krupiński
Wypożyczalnia kajaków
Straduny, ul. Szkolna 1, 19-300 Ełk
tel.: 604 635 508
 

 

  Strony internetowe ONAVI