Wyspecjalizowane świadczenia w obrębie gięcia blach różnego typu

autor:

Usługi

Grupa Wiss wśród bardzo wielu usług świadczy również te powiązane z gięciem blachy. Profesjonalne usługi w zakresie gięcia blach dowolnego rozmiaru są realizowane dokładnie i o czasie, z uwagi na to, że zakład posiada nowoczesny park maszynowy. Z tego względu opłaca się nawiązać współpracę z firmą, telefonując albo przesyłając formularz zgłoszeniowy za pomocą strony internetowej. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko zrobiona jest przy wykorzystaniu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi 220 ton. Naciski te umożliwiają zginać blachy do dziesięciu mm grubości oraz trzech metrów szerokości.

Umiejętności inżynierów Wiss oraz dysponowanie innowacyjnym sprzętem pozwalą na gięcie blach o bardzo różnych formach. Wysoka jakość i dokładność gięcia zagwarantowana jest tak samo przy wykonywaniu zleceń większych, mniejszych, jak i pierwowzorów. Zginanie elementów odbywa się z precyzją do 0,1 mm, ze stuprocentową seryjnością. Kąty można z kolei skorygować poprzez dogięcie. Na witrynie Wiss można sprawdzić dotychczasowe realizacje oraz przekonać się, że w temacie gięcia blach Wiss pozostaje bezkonkurencyjny.

Prasy krawędziowe zrobią przewidywane zadania sprawnie, a obsługują je doświadczeni operatorzy. Szeroka gama zastosowanych dodatków umożliwi wszechstronne wykorzystania i elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, albo twardość blachy, ponieważ technicy używają do prac bezdotykowych systemów pomiaru kątów. Realizowana w Wiss obróbka plastyczna metali jest natychmiastowa, dokładna oraz zapewnia najwyższą powtarzalność. Jest to nie tylko produktywne, lecz również ekonomiczne. Użyta przez specjalistów technika ma szczególne znaczenie w przypadku założenia powtarzalności całego procesu, kiedy to chce uzyskać się dużą serię takich samychpodzespołów przy niskim koszcie jednostkowym. Wszechstronna technologia stosowana jest na cienkich, jak i na grubszych blachach.

Dodaj komentarz