Zabawa w make-up – co kupić?

autor:

Biznes

Ostatnimi czasy niezmiernie modne zrobiło się kupowanie cieni do powiek w gigantycznych paletach, tak aby mieć po troszku z każdego koloru. To naturalnie dzięki temu produktowi jesteśmy w stanie poeksperymentować oraz zrealizować całkowicie inny makijaż oczu niż robimy to na co dzień. W paletach mamy niejednokrotnie bogaty wybór nie tylko barw, lecz oraz typów cieni: perłowe, sypkie, czy też cienie do makijażu z mocnym dodatkiem pigmentu. Wystarczy jedynie wypróbować każdego po trochu oraz znaleźć swój własny styl, który będzie mógł nam akompaniować przez jakiś czas.

Naturalnie każda kobieta wypatruje cieni aksamitnych, bezproblemowych w aplikacji, bardzo trwałych oraz wydajnych, utrzymujących się na powiekach godzinami, do makijażu dziennego jak i wieczorowego. O forma takich cieni nie musimy się niepokoić, jeżeli dokonamy wyboru z solidnej firmy. Z odcieniami cieni do powiek wolno łatwo wykonywać doświadczenie robiąc różnorodne mieszanki i uzyskując przy tym zaskakujące odcienie. Nie zapominajmy jednakże, aby dokupić właściwy pędzelek z długą rączką i zaokrąglonym kształtem, jaki pomoże nam w nanoszeniu cieni na powieki. Jest takie miejsce, jakie jest rajem dla kobiet. To miejsce jest tym, czym dla dzieci sklep zabawkowy. Dla niewiast tą ziemią obiecaną jest drogeria. Nie istnieje kobieta, która stwierdzi, iż nie potrzebuje niczego z drogerii.

Chociażby jej się już z szuflad wysypywało, to jeśli tylko zaistnieje okazja, wstąpi do sklepu z kosmetykami i prędko odnajdzie to, czego w własnej kolekcji jeszcze nie ma. Najłatwiejszym łupem wydają się cienie do makijażu – rekomendujemy też aplikatory do rzęs. Nawet jeśli amatorka makijażu uparcie używa tylko jednego koloru dla podkreślenia swego spojrzenia, to dany kolor jest przeznaczony w tylu odcieniach, iż nie jest możliwe, żeby wykupić je wszystkie od razu. Mało tego, cienie do powiek wytwarzane są już w rozmaitych formach. Nowoczesny cień do powiek to nie wyłącznie sprasowany i zabarwiony kawałek pudru. Dzisiaj można nabyć także cienie sypkie – w buteleczkach ze specjalnym aplika torem. Bez trudu wynajdziemy w drogeriach także cienie w tubce mające formę żelu. Kiedy w takim razie pomnożyć ilość kolorów przez ich odcienie oraz poprzez ilość dostępnych na rynku form – można przestać dziwować się kobiecym marzeniom o mężu milionerze.

Dodaj komentarz