Turystyczna Sieć Współpracy – klaster „SUWALSZCZYZNA-MAZURY”
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Twórczość Ludowa
Rękodzieło i Tradycje
Przystanki Kulinarne
Jaćwingowie
Multimedia
Mazury

 
 


eAzymut
Strona Główna »  Noclegi »  Baza Hotelarska »  Zajazd "Piękna Góra" Rudzewicz

Zajazd "Piękna Góra" Rudzewicz

Piękna Góra

Zajazd Rudziewicz leży u podnóża Pięknej Góry, około 3 km od centrum Gołdapi. Okolica pełna jest niezwykłych przyrodniczych i rekreacyjnych atrakcji. W obrębie ośrodka położone są dwa stawy rybne z piaszczystą plażą, mostem i altanką. Można tu oddać się błogiemu lenistwu i spędzać słodkie chwile wypoczynku w słońcu. Najnowszą atrakcją ośrodka jest położona na szczycie Pięknej Góry kawiarnia z obrotową podłogą i tarasami widokowymi, obrót o 360 stopni trwa godzinę. Kolejną atrakcją ośrodka jest bezkrwawe safari. Od maja do końca października goście mogą odwiedzać park dzikich zwierząt, gdzie można spotkać : konie Przewalskiego, muflony, dziki, świniodziki, jelenie europejskie, zebry i wiele innych zwierząt oraz egzotyczne ptaki. Osobliwym miejscem na terenie parku safari jest wyspa stylizowana na wioskę Jaćwingów połączona z lądem zwodzonym mostem. Odbywają się tutaj biesiady z ogniskiem, muzyką i daniami z grilla. Miłośnikom ekstremalnej jazdy oferuje się dodatkowo pokonywanie stawów i niedostępnych terenów amfibią, a dla osób szukających spokoju, relaksujący rejs gondolą.
Zajazd jest nowocześnie wyposażonym ośrodkiem wypoczynkowym. Posiada własną restaurację, ogródek letni na tarasach, pokój dziecięcy, komfortowe pokoje i apartamenty. Oryginalny wystrój hotelu, uzupełniony trofeami myśliwskimi urzeknie każdego Gościa.
Hotelowa restauracja serwuje znakomite regionalne jadło, w którym dominują kartacze, wędliny ekologiczne i produkty z dziczyzny oraz ryb. Większość potraw przygotowuje się z produktów ekologicznych i lokalnych, pochodzących w dużej mierze z własnego gospodarstwa ekologicznego. Ośrodek organizuje wystawne przyjęcia, bankiety, biesiady grillowe, wesela i inne uroczystości. Obiekt stanowi szczególnie atrakcyjną ofertę dla grup. Nie chodzi tutaj o sam noclegi. Posiada odpowiednio przygotowane pomieszczenia konferencyjne. Poleca też organizację konferencji w kawiarni obrotowej. Kto zdecyduje się na wyprawę do Zajazdu Rudziewicz, będzie pod wrażeniem miejsca i ludzi, napotka tu domową atmosferę i fachową obsługę.

Zajazd Piękna Góra Rudziewicz
Konikowo 11, 19-500 Gołdap
tel./fax.: 87 615 49 43

www.zajazd-rudziewicz.pl 

 

  Strony internetowe ONAVI