Turystyczna Sieć Współpracy – klaster „SUWALSZCZYZNA-MAZURY”
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Twórczość Ludowa
Rękodzieło i Tradycje
Przystanki Kulinarne
Jaćwingowie
Multimedia
Mazury

 
 


eAzymut
Strona Główna »  Oferta Regionu »  Na narty »  Zajazd Piękna Góra Rudziewicz

Zajazd Piękna Góra Rudziewicz

Zajazd Piękna Góra Rudziewicz

Piękna Góra to prawdziwy raj dla osób uprawiających turystykę aktywną. Wspaniałe widoki, znakomite warunki do szusowania na nartach, słońce i wiele przygód - to wszystko można znaleźć w zimowej scenerii na Pięknej Górze. Naprawdę jest w czym wybierać! Trzy trasy narciarskie wspólnie tworzą "Ski arenę". Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane.

Obszar tras narciarskich obejmuje:
 
  • Trasa czerwona o długości 350 m przy wyciągu orczykowym
  • Trasa niebieska o długości 650 m przy wyciągu orczykowym (na tej trasie przygotowany jest snowpark)
  • Przed zajazdem pod Piękną Górą usytuowana jest 2-osobowa kolej krzesełkowa przy trasie zjazdowej o długości 750 m. Dzięki temu możliwy jest wjazd i zjazd na nartach pod same drzwi hotelu. Nie ma lepszego sposobu na podziwianie niesamowitej scenerii niż przejażdżka koleją linowo - krzesełkową, która szybko i bezpiecznie zawiezie na szczyt Pięknej Góry.Przy dobrych warunkach śniegowych funkcjonuje także tor saneczkowy o długości 1200 m. Dzieci, które mogą założyć narty, będą jeździć w miejscach przeznaczonych tylko dla dzieci ze specjalnymi wyciągami o długości 200 m.

Początkujący mogą ćwiczyć na tak zwanej "oślej łączce" pod opieka wykwalifikowanych instruktorów.
Tuż obok wyciągów znajdują się parkingi oraz wypożyczalnie sprzęty narciarskiego. Można tu zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt do narciarstwa zjazdowego i snowboardu.
Aby wypoczynek nie znużył turysty i nie ograniczał się tylko do nart, w przerwach między slalomami proponujemy zjeść specjały tego regionu, serwowane w obiekcie restauracyjnym. Przepyszne kartacze, golonka, złociste placki ziemniaczane dodadzą Państwu sił na kolejne godziny jazdy na nartach.
Sezon na stokach urozmaica wiele imprez - zawody, konkursy, między innymi:
 
  • Zawody o Puchar Zajazdu Piękna Góra,
  • Zawody o Puchar Dyrektora OSiRu w Gołdapi,
  • Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur,
  • Family Cup
  • Międzynarodowe Zawody w Snowboardzie,
  • Sezon kończy Zjazd na Byle Czym
 
Ponadto oferujemy wiele innych atrakcji, takich jak: kuligi, ogniska, sylwester na stoku, które dostarczą Państwu sporo wrażeń.
Piękna Góra to idealna zimowa kraina dla osób, które cenią sobie przede wszystkim gwarancję śniegu, różnorodność dobrze przygotowanych tras, atrakcyjny sposób spędzenia wolnego czasu po całodziennym szusowaniu na nartach. Zatem na narty - stoki czekają!
 
Zajazd Piękna Góra Rudziewicz
Konikowo 11, 19-500 Gołdap
tel./fax.: 87 615 49 43
 
www.zajazd-rudziewicz.pl
 
  

 

  Strony internetowe ONAVI