Zalety osiedla Konstelacja 2E

autor:

Nieruchomości

Walory osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, by kupić w tym miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, doskonale umiejscowione. W pobliżu mieszkanie węgrzce znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, jak i centrum handlowe w Węgrzycach.

Z tego względu to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie podany jest rozkład osiedla, ceny za apartament i w tym samym czasie można też zrobić rezerwację. Fundamenty wszystkich lokali mieszkaniowych są solidne. Ściany zewnętrzne zostały odpowiednio docieplone, a konstrukcje takie jak stropy, schody, balkony i balustrady zrobiono z imponującej jakości tworzyw.

Dach zrobiony jest z solidnej płyty betonowej. Jest tu też zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe walory związane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma niezbędne instalacje, wpływające nie tylko na użyteczność, lecz też i na codzienny komfort. Każda działka ogrodzona jest panelami. Udostępnione są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogródek jest duży i wyplantowany, czyli można się na nim zrelaksować. Do wyboru są cztery typy apartamentów, mające powierzchnię od 64 do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych apartamentach zostały zaprojektowane w celu stworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy potencjalnym nabywcom.

Zwłaszcza, że można skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamawiać klasyczne, jak i nowoczesne kuchnie firmy NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to duże ułatwienie i można też zamawiać wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. Pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko niektóre z elementów poświadczające o nowoczesności osiedla.

Dodaj komentarz